חפש

מה חשוב לבדוק לפני שקונים ראש דיו למדפסת CANON? אילו שאלות כדאי לשאול לפני הרכישה?

יש לכם בעסק מדפסת של CANON? אם כן, סביר שאתם משתמשים בה לא מעט לצרכי עבודה. ואם אתם משתמשים בה לא מעט, וודאי יצא לכם להחליף את ראש הדיו כמה וכמה פעמים. אם מדובר במדפסת חדשה וזו הפעם הראשונה שאתם רוכשים ראש דיו למדפסת CANON, חשוב שתתייחסו לכמה נקודות שונות, לפני שאתם בוחרים את המוצר, לפני שאתם מבצעים את הרכישה עצמה. 

דיו איכותי למדפסת Canon להדפסה מושלמת

לא מצאתם את המוצר ? בטוח יש לנו במלאי השאירו פרטים ונחזור אליכם!

072-3300916
072-3300916
דיל

למה דווקא ראש דיו למדפסת CANON

ישנם סוגים שונים של מדפסות. ישנה מדפסת הזרקת דיו וגם מדפסת לייזר. מדפסת הזרקת דיו כוללת מיכל, שבו נמצא הדיו עצמו. הדיו מותז אל הדף וכך יוצר את ההדפסה עצמה. הדפסה באופן זה נחשבת לאיכותית יותר וגם ברזולוציה גבוהה יותר. לעומתה, ישנה מדפסת לייזר. מדפסת זו כוללת אבקת טונר, שנדבקת ישירות אל הדף לאחר שבוצעו סימונים עליו באמצעות הלייזר המיוחד. האבקה הופכת לדיו וזו ההדפסה הנראית לעין. היתרון הבולט במדפסת לייזר הוא היותה עמידה וחזקה יחסית. היא מסוגלת להדפיס כמות רבה מאד של עמודים ומבלי שתיהרס. מצד שני, האיכות נמוכה, בהשוואה למדפסת הזרקת דיו, ולכן מי שהאיכות היא פרמטר חשוב עבורו, כדאי לו לרכוש מדפסת הזרקת דיו ולרכוש דיו למדפסת CANON.

טכנולוגיות שונות של הדפסת דיו

ישנן שתי טכנולוגיות שונות להדפסת דיו. בשיטה אחת מדובר ביחידת התזת דיו, המובנת בתוך המדפסת עצמה ומורכבת ישירות על מחסנית הדיו. בשיטה השנייה מדובר ביחידת התזה נפרדת, הנמצאת בתוך המדפסת בעוד שבמחסנית הדיו נמצא הדיו עצמו. השיטה הראשונה מאפשרת תחזוקה פשוטה הרבה יותר וגם קלה יותר. השיטה השנייה מצריכה את הדלקת המדפסת באופן רצוף. בכל מקרה, כדאי להגדיר את הצרכים לפני שבוחרים מדפסת וגם ראש דיו למדפסת CANON  וגם להביא בחשבון את העלויות.