חפש

מה ניתן לומר על ראש דיו של EPSON כשנגמרת המחסנית וצריך להחליט ממי קונים? במה שונה מוצר שכזה מקניית חלק חילוף כלשהו למדפסת, ומדוע חשוב שהאתר ממנו אתם מזמינים יהיה אמין, שירותי וכזה שכושר הסמיכות עליו יהיה גבוה? מה האתר צריך לספק ללקוחותיו על מנת להצדיק את המחיר ולגרום להם להזמין ממנו פעמים נוספות בעתיד?

ראש דיו שזקוק להחלפה אינו כמו מגש הדפסה, תושבות דיו וחלקי מדפסת נוספים! בעוד שהחלקים הללו מותקנים על ידי היצרן, ואין הרבה סיכוי שבלאו הכי תזדקקו להחלפתם, ראשי דיו מצריכים חילוף על ידי כל לקוח, בכל סדר גודל: עסקי ופרטי כאחד. לכן, קניית ראש דיו למדפסת EPSON מצריכה המון מחשבה: לא צריך לנהוג בחיפזון ולקנות מכל אחד שרואים פעם ראשונה. אתר האינטרנט ממנו אתם מזמינים צריך להיות אמין, עם תודעת שירות מאד גדולה, ועם ידע מצד המוכרנים והטלפנים האמונים על תחזוקת ומכירת הדיו.

לא מצאתם את המוצר ? בטוח יש לנו במלאי השאירו פרטים ונחזור אליכם!

072-3300916
072-3300916

ההבדל בין אתר מכירת דיו טוב לאתר מכירת דיו מעולה של Epson

אתר טוב מראש אינו לוקח סיכונים, ואם הטלפן חש שאתם לא יודעים מה אתם מדברים, ומהו סוג הדיו הנחוץ לכם, הוא יעדיף להמתין שמומחה מטעם הבית או העסק ישוחח עמו. בדרך זו הוא יגרע לכם זמן יקר, והזמנות תעוכבנה חדשות לבקרים! לעומת זאת, כאשר באתר עובדים דיילי שירות מנוסים, הם יוכלו לסייע ללקוח למצוא מהי המדפסת שלו ומהו אותו ראש דיו למדפסת EPSON שיתאים לה. בנוסף, אתר טוב מזמן את הלקוח לחנותו או שולח משלוח חלקי, על בסיס נקודת איסוף אזורית. אתר מעולה מגיע עד בית הלקוח או פתח בית העסק, ומספק את ההזמנה בצירוף חשבונית מס, קבלה ותעודת משלוח.

הרכב מחירו של דיו למדפסת EPSON / אפסון באתר

המחיר מורכב משני פרמטרים עיקריים: ראש דיו תואם, אשר מוזיל את המחיר עקב היותו בלתי מקורי. הפרמטר השני הוא – קשרי הספקים של האתר. אתר הנמצא בקשרי ספקים משובחים הן עם היצרן המקורי של ראש הדיו והן עם היצרנים התואמים זוכה למחירים נמוכים. זה מאפשר לו למכור את תכולתו בזול. כך, מי שגם קונה דיו תחליפי וגם – מאתר בעל קשרי ספקים ברמה כזו זוכה למחיר נמוך במיוחד, שהופך את הוצאות ההדפסה שלו לזולות בעשרות אחוזים ביחס לכמעט כל הסדר אחר.

דיו איכותי של אפסון אצלנו באתר ההזמנות

האיכות היא סוג אל"ף, כל ראש דיו למדפסת EPSON נבדק מלפני ולפנים לפני שהוא מועמד למכירה. האתר מנפה מוצרים לא ברמה כמו מחסניות חצי מלאות, או מחסניות עם דיו שאיכותו מוטלת בספק. הוא משאיר רק מחסניות דיו משובחות לכל דעה, אשר יספקו ללקוח איכות הדפסה מעולה ובלתי נשכחת, ולא פחות חשוב: לאורך זמן, בשל הקפדה על מכירת מחסניות שלמות ומלאות בלבד.

עצות צרכניות חכמות לבתי עסק ומדפיסים פרטיים

כשמזמינים, הזמינו ראש דיו למדפסת EPSON בכמות גדולה ומסחרית, על מנת שתמיד יהיה לכם בארון ראש דיו פנוי לשימוש, ולא תיתקעו בלי. במידה והתכולה צפויה להתרוקן, וכמות הראשים שנשארו לכם דעכה באופן משמעותי, פעלו להזמנת משלוח נוסף. במידה וישנן כמה מדפסות באתר, הגדילו את תצרוכת ההזמנה בהתאם לכמות תחנות ההדפסה.

'טונרים' – אתר הזמנות ראש דיו למדפסת EPSON

באתר 'טונרים' ניתן להזמין ראש דיו למדפסות חברת EPSON שחור לבן וצבעוני כאחד. אנו נשוחח עמכם, נסייע לכם למצוא את ראש הדיו המתאים, ונתאם אתכם משלוח עד פתח הכתובת שלכם.

מוזמנים ליצור קשר עם אתר 'טונרים' להזמנת ראש דיו למדפסת EPSON: 072-3300916!